Pozastaveno

důvody: škola, krožky, ukoly, vlastní čas, atd.
Prosím affs aby si mě nemazala pokusím se občas něco napsat a oběhnout

Novinky z mého světa

22. června 2010 v 19:25 | Thila |  BLOG
Novinky z mého světa blbej název já vym ale co...
Už jenom 12 dnů, pro někoho ten 12 den bude hezký ale pro mě příšerný, hrozný a nevím co ještě. Ten 12 den bude konec mého krásného období, mého už tak dost hrozného života, ten den se totiž naposledy uvidím se svou nej. kámarádkou Terkou - osobou která svět dělala hezčí a kdykoli jsem něco nevěděla vždy mi odpověděla, pro mě je takových lidí málo.
Škoda že takovejch lidí není víc...
Jinak ty světlejší stánky...
Na ANX začnou 25.6.2010 vysílat seriál FALLEN kde hraje Paul Wesley, podle upoutávek by to nemuselo být špatný, vlastně mě to docela zaujalo...

Prázdniny...
No k moři ani do ciziny se nechystám, budu jen u babičky (kde neni internet) nebo na Moravě (kde nato neni čas). Pokusim se vám dát že pojedu pryč ale budu mít asi velkou depku takže nevim. Každopádně po prázdninách napíšu kde sem byla a tak.
Vysvědčení...
Trapný je že mi žádnej učitel neřekne co mi vyjde takže nevim v čom se mam snažit. Z angličtiny doufám že budu mít jedničku ale mam učitelku která je uplně blbá a asi těhotná takže nevim. Jinak ostatní hrůza a děs.
Další školní rok...
Jak tak předpokládám v pondělí do 16:00 malování a chtěla bych začít na JAPONŠTINU jelikož jedna učitelka od nás ze školy v japonsku žila 6 let , je to zajímavej jazyk a zajímalo by mě jak je to s tím číslem 4- to japonci nepoužívaj znamená to smrt. Jinak se děsim že budem mít furt tu stejnou učitelku na zeměpis. Je to sice jediná učitelka na škole která má mojí třídu ráda ( třída do které chodím všichni nesnášej důvod, no podle nich jsme hrozný, jedna učitelka se rozbrečela  a utekla do ředitelny, jedna zas řekla "to sem ale kráva" když jí jedna moje spolužačka na to odpověděla nechtějte vědět co se stalo) ale je to učitelka na jejiž hodinu musíte nosit pytlík na zvracení, tenhle školní rok začala s obřízkou a zkončila s mučením ženský tak že do ní daly hada - prostě děs. Při tom posledním sem naštěstí nemusela být ve škole.


Dnešek...
Unás na škole probíhaly 4x4. Takže sem se učila jen první  a šestou hodinu. Jinak sem musela hlídat šatny a záchody.
Moje škola skončila na 6.místě .
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
VYMĚNĚNÉ IKONKY:
2010©Copyring by FIRSTVAMPIRE.BLOG.CZ