Pozastaveno

důvody: škola, krožky, ukoly, vlastní čas, atd.
Prosím affs aby si mě nemazala pokusím se občas něco napsat a oběhnout

Srpen 2010

David Anders Talks About John in Vampire Diaries

31. srpna 2010 v 20:05 | Thila |  2 SEASON
Na co se můžeme těšit ve druhé sérii?
Objeví se tu velký vlkodlak, který zasáhne do příběhu. Pokud jde o mě, Elena přijde domů poté, co do mě Katherine bodla a uřízla mi prsty. Elena musí učinit velké rozhodnutí. Na scéně je vážně hodnektár jak Elena tak Katherina. Nina má opravdu hodně práce.

Proč John zabil Annu?
Protože byla upírka. Viděl, že by klidně mohla Jeremyho proměnit v upíra. Nemyslím si, že by to John schválil. John je jediná mužská osoba  Jeremyho životě a tak se k němu chová jako otec k synovi. Pro producenty to bylo těžké rozhodnutí opustit tak skvělou postavu, jakou byla Anna.

Najdou John a Elena způsob jak spolu vyjít?
Pro Elenu je to hodně těžké najít v Johnovi něco dobrého. John vážně není rád, když je v Mystic Falls.
Zdroj:


Odjíždím...

19. srpna 2010 v 10:04 | Thila |  BLOG
www.FIRSTVAMPIRE.blog.cz

Za  chvíli odjíždím ke strejdovy do jížních čech.
Nic jsem nepřednastavovala.
Aprosím affs aby si mě nesmázaly. Hned jak se vrátím (29.srpna) 2010 oběhnu. Užijjte si zbytek prázdnin...
(Jinak dnes vychází knížka
škola noci4:Nezkrotná.)

(BOOK) Cover of Stefan´s Diaries #1 - The Origins

18. srpna 2010 v 20:44 | Thila |  TVD OTHERS
www.FIRSTVAMPIRE.blog.cz
Entertainment Weekly ukázali obal nové knihy Lisy Jane Smithové Stefanovy deníky. První díl nese název The Origins, což v překladu do češtiny znamená Počátky. Tuto třídílnou sérii vydá jako dodatek k The Vampire Diaries nakladatelství HarperTeen. Pokud je nám známo, tak kniha se objeví v knihkupectvích na začátku listopadu.

Zatím se o knize moc neví, protože se ještě ani neobjevila na Amazonu, ale fanoušci požadují podobné obálky jako měly Upíří deníky. To znamená, aby měly ty rozdělené obličeje padnoucí k sobě. Děj by se měl odehrávat v průběhu občanské války ve Fell´s Church (v knihách neexistuje Mystic Falls, ale Fell´s Church). Krátky popis:

Bratři Stefan a Damon jsou neoddělitelní, dokud je spojuje dívka Katherine, ohromující, dokonalá žena, která změní jejich životy vzhůru nohama. Sourozenci soupeří o její pozornost jen proto, aby zjistili, co skrývají její luxusní šaty a blyštivé klenoty: Katherine je upír. A ona se zaměří na to, proměnit je oba, aby spolu byli navždy.


Candice Accola in Savvy Magazine

18. srpna 2010 v 20:37 | Thila |  Candice Accola Photoshoot
Candice Accola se objevila v záříovém vydání módního časopisu Savvy Magazine. Na všech scanech má nádherné šaty a předvádí módní kousky od světových návrhářů třeba od Sherri Hill. V článku je s Candící rozhovor, především o její kariéře, samozřejmě o The Vampire Diaries a o jejích začátcích, kdy dělala předskokanku Miley Cyrus na turné s Hannah Montana.

imagebam.com-imagebam.com
imagebam.com-imagebam.com

Damon (the vampire diaries) vs. Edward (twilight saga) VOTE

18. srpna 2010 v 11:10 | Thila |  TVD ACTORS NEWS
www.FIRSTVAMPIRE.blog.cz
Na americké internetové stránce (popwatch.ew.com), byla vyhlášena anketa o nejvíce sexy upíra. Ve finále zůstal Damon (z THe Vamire Diaries) a Edward ( z Twilight Ságy). Hlasovat můžete TADY. Je to dost nerozhodně včéra ráno byl první Damon a dnes Edward, takže napínavé. Svůj hlas jsem dala Damonovi.
Komu dáte svůj hlas vy?

(Edit) 18.srpna 20:47 - Damon vede 51%

Spoiler about 2 season: Jenna and Katherine

17. srpna 2010 v 17:43 | Thila |  2 SEASON
www.FIRSTVAMPIRE.blog.cz
Zjistí konečně Jenna pravdu o upírech ve The Vampire Diaries?
Ne, můžete očekávat, že teta Jenna zůstane blaženě nevědoma o nadpřirozených událostech v Mystic Falls, alespoň pro zatím. Ale jak je to možné, když byla v domě, když Katherine probodla strýce Johna a Jeremy byl nahoře a dopoval se krví a prášky? Výkonná producentka Julie Plec nám řekla, "V první epizodě se dozvíme, že byla ve skutečnosti venku a mluvila s hasičem. Katherine ve skutečnosti Jenny ven z domu vylákala předtím, než se ta šílenost stala." Odkrajování prstů, ta Katherine se zdá jako jemná mladá dáma, že?

TV Guide Agust 2010 [Sneek Peak]

17. srpna 2010 v 17:42 | Thila |  2 SEASON
www.FIRSTVAMPIRE.blog.cz
KRVÁCEJÍCÍ SRDCE
Kdo bude pokousaný - a kdo bude kousat - tuto sérii

Damonův šokující polibek! Tylerovy vlkodlačí oči! Carolina autonehoda! Jeremyho předávkování! Bonniin slib!

Už to bude tři měsíce od finále The Vampire Diaries. Ale Kevin Williamson a Julie Plec mají pro fanoušky novinky a podělí se.
"Ve finále byla hrstka převratů a v první epizodě bude taky hodně "měničů" hry," řekla Julie Plec pro EW. 
V první díle se prvních 20 sekund vrátí do chvíle, kdy Elena (Nina Dobrev) vejde do domu a není si vědoma, že zlá upírka, která vypadá stejně jako ona sama - Katherine - probodla jejího stýce Johna (David Anders), zatímco její brat Jeremy (Steven R. McQueen) spolknul pilulky a vypil upíří krev ve víře, že taky stane nemrvým. A aby toho nebylo málo, ta svůdná upírka se vtělila do Eleny a líbala Damona (Ian Somerhalder), až příliš ochotného bratra Elenina přítele Stefana (Paul Wesley).

"Premiéra je celá o Katherine," řekl Williamson. "Ona je ta, která vyvolává věci a trio se s ní bude muset neprodleně zabývat a taky s tím, pro co se vrátila." Nakonec první epizody Plec dodala: "Damon ví, koho opravdu líbal, Stefan ví, koho se Damon stažil políbit a Elena ví, kdo se jí snažil políbit." Ale potom, když, "dá Katherine vědět, co k obou mužům cítí, budou dopady docela výrazné," řekl Williamson.

S Katherine to nebude jednoduché, ale mohl by tu být další kandidát na velení spolku, když Tylerův strýc Mason Lockwood (Taylor Kinney) přjde do města na pohřeb svého bratra. "Skrývá tajemnství, na které hledá Tyler odpovědi," řekla Plec. Masonův návrat nakopne výzkum uvnitř Lockwoodovy rodiny. "Nemohli jsme načít tu vlkodlačí záhadu minulou sérii," řekl Williamson, "protože jsme měli co říct o našich upírech. Takže teď máme možnost říct tuhle část příběhu."

Hot Or Not Srpen - Září 2010

17. srpna 2010 v 16:47 | Thila |  Hot Or Not
www.FIRSTVAMPIRE.blog.cz
Hlasovat můžete v anketě pod článkem...

Výsledky třídění affs

17. srpna 2010 v 15:49 | Thila |  BLOG
Jelikož už se skoro všechna affs která mám zapsali třídění končím ale pořád spřáteluji.

Nezapsali se, mažu :

Paul Wesley (Stefan) and Ian Somerhalder (Damon) in Telefilm Central

17. srpna 2010 v 15:12 | Thila |  TVD ACTORS NEWS
imagebam.com  imagebam.com

Paul Wesley a Ian Somerhalder jako bratři Damon a Stefan Salvatorové se objevili ve francouzském magazínu Telefilm Central - srpnovém vydání, který se píše podle názvu časopisu o filmech a seriálech. Vypadá to, že Evropa se teprve teď začíná seznamovat s The Vampire Diaries (upířími deníky).
Zdroj:
Knižní a seriálová Elena Gilbert

17. srpna 2010 v 14:45 | Thila |  TVD OTHERS
Knižní Elena má blonďaté vlasy, modré oči, mladší sestru, bydlí v Feels Church a je třídní hvězda.
Seriálová Elena má hnědé vlasy , hnědé oči a  mladšího bratra a bydlí v Mystic Falls.
Obě dvě jsou podobné Katherine a obě jse znají s Damonem a Stefanem.
Zdroj obrázku:

0.3 Layout

16. srpna 2010 v 22:43 | Thila |  BLOG
www.FIRSTVAMPIRE.blog.cz
Vyráběla jsem ho sama takže to není nic noblesního, ale docela se mi líbí....
VYMĚNĚNÉ IKONKY:
2010©Copyring by FIRSTVAMPIRE.BLOG.CZ